LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Chandelier 10779484
nr 1077 9484
CHANDELIER
Venetiansk, höjd: 70 cm, slitage, skador.
Venetiansk, höjd: 70 cm
Condition: slitage, skador, delar saknas
1500
SEK 450
Monday December 19 2016
at 20:06:22
150 kr
200 kr
400 kr